Nowoczesna architektura : Konkurs dla uczniów Trimo Urban Crash 2011

17 marca rozpoczęła się głosowanie na najlepszy studencki projekt architektoniczny, który ożywi okolice Fužine w stolicy Słowenii, Lublanie.
Do 23 marca odwiedzający stronę konkursową mogą głosować na 30 projektów umieszczonych na liście, wybranych spośród wszystkich 363 zgłoszonych projektów przez międzynarodowe, dziesięcioosobowe jury ekspertów.
Zwycięskie rozwiązanie zostanie wydane latem tego roku i ogłoszone 28 marca.
Więcej zdjęć i opis zawodów po przerwie.
Tegoroczny temat brzmi: The Life Stand.
instalacja architektoniczna, która jest czymś więcej niż trybunem do oglądania gier lub wydarzeń.
Jest to punkt interakcji i inspiracji dla mieszkańców i gości w każdym wieku, zainteresowaniach i pozycji społecznej, a jednocześnie oferujący odpowiedź na złożone pytania architektoniczne i społeczne wspólne dla wielu europejskich obszarów miejskich z oryginalnym i przemyślanym podejściem.
propozycja 02 Pod koniec sesji Miloš Florijančič, kurator konkursu, powiedział: Szukaliśmy oryginalności, jaki kontakt nawiązuje projekt z jego lokalizacją i kontaktem z miejscem, które teraz ustanowi wraz z jego otoczeniem.
Zwycięskie rozwiązanie ma oferować nową funkcjonalność, obietnicę nowych działań w Fužine..
propozycja 03 Zwycięskie rozwiązanie, gromadzące najwięcej głosów przysięgłych i publicznych, zostanie wydane latem tego roku w miejscowości Fužine.
Zwycięski autor otrzyma letnią sesję w cieszącej się międzynarodowym uznaniem szkole architektury, a autorzy projektów z krótkimi listami wezmą udział w warsztatach architektonicznych Trimo w Słowenii.
Konkurs, organizowany po raz trzeci przez firmę Trimo, zgromadził 363 projekty rozwiązania wielozadaniowego trybuny od studentów architektury i wzornictwa z 56 krajów.
propozycja 04
[hasła pokrewne: biocydy, bloczki fundamentowe, stolarka pcv ]

Powiązane tematy z artykułem: biocydy bloczki fundamentowe stolarka pcv