Budownictwo wczoraj i dzis : Architektura dla ludzkości Mobilizowanie zespołów do pomocy przy trzęsieniu ziemi w Japonii i tsunami

Architektura dla ludzkości pomaga Haiti.
NY Daily News Mobilizując już zespoły w Tokio, Osace i Kioto, Architecture for Humanity rozpoczęło natychmiastową reakcję na trzęsienie ziemi w Sendai i tsunami.
Obecnie AFH wyszukuje osoby, które dołączą do koalicji, aby zaktualizować cudzoziemców w Japonii o najnowsze informacje dotyczące rozwijania wydarzeń (obecnie odbywa się za pośrednictwem Twittera #honyaquake).
W pierwszych czterech miesiącach faza przejściowa skupi się na gromadzeniu funduszy na działania związane z odbudową i zapewni wstępne oceny, a jednocześnie będzie koordynować z MIZS i profesjonalnymi stowarzyszeniami budowlanymi.
W następnych dwóch latach rozpocznie się faza odbudowy, polegająca na opracowaniu projektów na małą skalę dla lokalnych organizacji społecznych, w których AFH czuje, że może wywrzeć największy wpływ.
Początkowe cele to zebrać 200 000 $ na zbudowanie pierwszego z tych projektów.
Architektura dla ludzkości Oś czasu marzec: zespół lokalny zmontowany (w toku) Kwiecień: zidentyfikowano organizację społeczną (w toku) maj / czerwiec: projekt i rozwój Aug-lis: Dokumentacja budowlana Dec-luty: Budowa zaczyna się Wiosna 2012: Projekt zakończony Czy aktualizacja została zaktualizowana za pomocą AFH.
s aktualizacje programu tutaj na Blogu, śledząc nas na Twitterze @archdaily, wraz z @archforhumanity i organizatora rozdziałów Osaka Kana Kondo na @koncham.
Architektura dla ludzkości działa w odbudowie po katastrofie od 1999 roku i zaprojektowała i zbudowała setki domów, szkół, klinik i obiektów społeczności dla osób dotkniętych katastrofą.
Do tej pory pracowali w długoterminowych pracach rekonstrukcyjnych w Birmie, Indiach, Sri Lance, Indonezji, Pakistanie, Chile, Haiti i Stanach Zjednoczonych.
Na Średnia spędzają 4 lata na naszym wysiłku odbudowy.
Jesteśmy ostatnimi reagującymi.
Nie dajemy nadziei, budujemy rozwiązania.
[podobne: montaż drzwi wewnętrznych cena, Kruszenie wredne dziewczyny cdau, wredne dziewczyny cda ]

Powiązane tematy z artykułem: meble kuchenne systemowe montaż drzwi wewnętrznych cena wredne dziewczyny cda