Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

W zeszłym tygodniu pojawiło się wiele świetnych projektów.
Podobnie jak siedziba MTV w Berlinie.
Lub Mies.
IBM Building w naszej sekcji AD Classics.
Eco Resort na Tasmanii, niesamowity dom w Portugalii i główna siedziba Alibaba w Chinach, aby uzupełnić nasz wybór.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Centrala MTV Networks / Dan Pearlman MTV Networks.
Personel może się cieszyć: dzięki przeprojektowanemu i nowo zorganizowanemu obszarowi recepcji, spotkań i przebieralni w Kwaterze Głównej MTV, od dawna życzenie pracowników staje się rzeczywistością, a raz ponury kompleks biurowy na Szprewie może wreszcie funkcjonować jako siedziba główna (czytaj więcej .) AD Classics: IBM Building / Mies van der Rohe Ukończony cztery lata po śmierci architekta Miesa van der Rohe budynek IBM stał się jednym z najbardziej prestiżowych adresów w mieście.
Czysty symbol architektury epoki, prawie 700-stopowy wysoki prostokąt umieszczony na podniesionym cokole, który pomaga mu utrzymać jednolitą wysokość, biorąc pod uwagę nierówności terenu; State Street do zachodniego zachodu budynku skręca stromo (czytaj więcej.) Saffire Resort / Circa Architecture Strona znajduje się w Coles Bay na wschodnim wybrzeżu Tasmanii i wychodzi na Great Oyster Bay, Hazards i półwysep Freycinet.
Nasz brief był dla intymnego luksusowego kurortu, z 20 prywatnych apartamentów, które miały być celem samym w sobie i głównie zaspokajać połączenia międzystanowe lub międzynarodowe.
goście (czytaj więcej.) Siedziba Alibaba / Hassell Siedziba Alibaba w Hangzhou ustanawia nowe międzynarodowe standardy pracy w Chinach, zapewniając 150 000 metrów kwadratowych elastycznej otwartej przestrzeni biurowej w układzie kampusowym.
Alibaba jest wiodącą chińską firmą zajmującą się handlem elektronicznym i zarządza największymi na świecie targami internetowymi dla handlu międzynarodowego i krajowego Chin (czytaj więcej.) Dom w Leiria / Aires Mateus Funkcje są banalne: dom podzielony na prywatny obszar z sypialniami oraz część socjalna z pokojem dziennym.
Prywatne obszary znajdują się na poziomie ulicy pod działką, wokół centralnego dziedzińca z pokojami otwierającymi się na prywatne tarasy w intymnej atmosferze.
Salony są wokół pustki, która zbiera światło z góry i patrzy na zamek w centrum miasta (czytaj dalej.)
[przypisy: olx słupsk, montaż pasa nadrynnowego, gont bitumiczny montaż ]

Powiązane tematy z artykułem: gont bitumiczny montaż montaż pasa nadrynnowego olx słupsk