Budownictwo i architektura : Populousa do zaprojektowania głównego planu Nanjing na Igrzyska Olimpijskie 2014 w Młodzieży

Ludność Plan mistrzowski Igrzysk Olimpijskich 2014 w Nanjing w Chinach został przyznany Populousowi, którego projekty specjalnych wydarzeń obejmują Igrzyska Olimpijskie, Puchary Świata i Super Bowl.
Zwycięski plan zagospodarowania dla międzynarodowego konkursu obejmie ponad 3 miliony metrów kwadratowych (320 milionów stóp kwadratowych) powierzchni zabudowanej, dodanych do miasta Nanjing, w tym olimpijskie obiekty sportowe, centra wystawowe i obiekty sportowe.
Plan Populous obejmuje budynki publiczne, które zostaną oświetlone jak latarnie na Igrzyska młodzieży.
Więcej zdjęć i pełne informacje prasowe po przerwie.
Plan generalny został opracowany zgodnie ze spuścizną.
Populous był w stanie czerpać z dużego doświadczenia w dostarczaniu zrównoważonego planowania przestrzennego dla innych obiektów olimpijskich, które obejmują trwający w Londynie Park Olimpijski 2012, Sochi 2014 Olympic Park i 7 innych Igrzysk Olimpijskich.
Populous uczestniczył również w planowaniu i wystawianiu 26 Super Bowl i 6 Pucharów Świata na piłkę nożną, rugby i krykieta.
Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy zagrać w ponad 400 specjalnych imprezach i ogromnej większości światowych rozgrywek sportowych w ciągu ostatnich 20 lat.
powiedział Populous Senior Principal Jerry Anderson.
.
Rozpoczynając od Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku, zrozumieliśmy wszystkie aspekty planowania mistrzowskiego dla wydarzeń specjalnych i rosnące znaczenie planowania urbanistycznego, aby pozostawić trwałą i pozytywną spuściznę.
.
Populous Ashley Munday, dyrektor głównego zespołu ds.
Planowania w zakresie składania wniosków w Nanjing, powiedział: Naszym głównym zadaniem było stworzenie trwałego dziedzictwa dla miasta Nanjing po Igrzyskach Olimpijskich w 2014 r.
Plan został zaprojektowany z długoterminowym rozwojem w mieście, a Igrzyska Olimpijskie zostały starannie ustawione, aby zamieszkać w nowym mieście, zamiast modernizować dziedzictwo.
Nanjing dosłownie rozświetli Igrzyska, podkreślając miasto jako gospodarza Igrzysk.
Nagroda Master Plan Planning utrzymuje długi związek pomiędzy Populous i miastem Nanjing, ponieważ wiele wydarzeń sportowych, które mają być gospodarzem w ramach Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich 2014, odbędzie się w Nanjing Sports Park, który został zaprojektowany Populousa na 10.
krajowych Igrzyskach Chińskich w 2005 roku.
Populous Paul Henry, Senior Principal, powiedział, że Populous pracuje w Chinach od ponad dziesięciu lat.
Jest to znacząca wygrana dla firmy i pozostawi trwałe dziedzictwo dla miasta Nanjing.
Początkowa budowa obejmie ponad 400 000 metrów kwadratowych (4,3 miliona stóp kwadratowych) nowo wybudowanej powierzchni ukończonej przed 2014 rokiem w ramach Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich, a pełny plan zagospodarowania będzie się zwiększał do 3 milionów metrów kwadratowych (32 miliony stóp kwadratowych) w dłuższym okresie.
Obrazy, które zostały wydane, ukazują wielkość projektu i staranne przemyślenia dotyczące malowniczych cech chińskiego krajobrazu w Nankinie oraz silnego kontekstu historycznego.
[hasła pokrewne: wymiarowanie schodów, wniosek o określenie warunków przyłączenia, olx słupsk ]

Powiązane tematy z artykułem: olx słupsk wniosek o określenie warunków przyłączenia wymiarowanie schodów