Architektura i nowoczesne budownictwo – Kanas Lake Performance Theatre / Broadway Malyan

Dzięki uprzejmości Broadway Malyan International architektura, urbanistyka i praktyka projektowa Broadway Malyan ukończył projekt swojego pierwszego teatru w Chinach, The Kanas Lake Performance Theatre.
Nowy teatr, położony w obszarze o wyjątkowym pięknie w prowincji Xinjiang w północno-zachodnich Chinach , jest wielofunkcyjnym teatrem dla rządu prowincji.
Będzie pomieścić 1200 miejsc audytorium dla sztuk performatywnych, w tym teatru, opery, musicali i tańca.
Projekt opiera się na potężnych, ale prostych formach, z widownią teatralną zamkniętą w dwóch skrzydłach ochronnych owijających skorupę tak, jakby były chronione w splecionych dłoniach.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Gładki kształt i płynne formy harmonijnie wpisują się w naturalne kontury terenu i dramatyczne tło gór Kanas.
Rozmiary form wznoszą się wokół muszli teatralnej, by przywołać dynamiczny ruch tradycyjnego chińskiego tańca wstążkowego.
Dzięki uprzejmości Broadway Malyan Broadway Malyan dostarczył pakiet projektowy do lokalnego instytutu wzornictwa i będzie monitorował projekt szczegółów i budowę strony.
Prace nad włączeniem są już w toku i prace nad główną strukturą rozpoczną się tego lata.
Dzięki uprzejmości dyrektora Broadway Malyan Peter Vaughan powiedział: Mamy szerokie portfolio projektów w sektorze kultury i wypoczynku.
Jest to jednak nasz pierwszy projekt teatralny w Chinach, który odzwierciedla stale rosnące portfolio prestiżowych międzynarodowych projektów we wszystkich sektorach.
– Portfel ten rośnie w wyniku naszej strategicznej globalnej presji i koncentracji na rozwoju naszej działalności na Dalekim Wschodzie i w Chinach, a ostatnio ta praktyka ogłosiła, że zarabia nieco ponad połowę swoich opłat poza Wielką Brytanią i Europą.
[przypisy: wymiarowanie schodów, montaż pasa nadrynnowego, olx wadowice ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż pasa nadrynnowego olx wadowice wymiarowanie schodów