Architektura 21szego wieku : DE_PLO / dEEP Architekci

Dzięki uprzejmości AN_D W związku z trzęsieniem ziemi w Japonii, dEEP chce podzielić się swoją wcześniejszą propozycją projektu o nazwie.
DE_PLO ..
Jest to projekt oparty na badaniach opartych na projekcie Li Daode od dEEP Architekci, współpracował z architektami Ana Cocho Bermejo i Andrea Balducci Caste.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
DE_PLO opracowano jako współczesną odpowiedź na ulgi cenario na świecie.
Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje, że klęski żywiołowe i inne nieprzewidywalne wydarzenia są dziś tak powszechne, że musimy pilnie opracować odpowiedzi, zanim zdążą one nastąpić.
Architekci proszeni są o wynalezienie nowych rodzajów bardzo elastycznych i szybko rozmieszczonych przestrzeni dla różnych sytuacji kryzysowych.
Dzięki uprzejmości AN_D Nasza propozycja wiąże się z koniecznością zaprojektowania elastycznych i elastycznych systemów, które są w stanie wynegocjować niepewność dotyczącą pomocy w przypadku katastrof.
Dzięki dogłębnej analizie studiów przypadków opartych na scenariuszach katastroficznych, zidentyfikowaliśmy wzorce, które pomogły w opracowaniu szeregu logik organizacyjnych, które można wdrożyć na miejscu.
Dzięki opracowaniu prostych systemów do cięcia i obcinania wzorów przekształciliśmy płaski materiał w złożone trójwymiarowe struktury przestrzenne.
Wyniki są oryginalnym badaniem, które stanowi alternatywny model dla istniejących metod reagowania poprzez starannie przestudiowaną i spreparowaną propozycję.
Emergency Intermediate Health System, ze spersonalizowanym interfejsem, jest w stanie zaspokoić większość potrzeb medycznych w jak najkrótszym czasie w szerokim zakresie lokalizacji.
System oparty na czasie, działa poprzez dwa rodzaje jednostek: Podstawowe triage.
Szybka w obsłudze paczka gotowa do wysłania natychmiast po katastrofie.
Jego użycie jest ograniczone czasowo, dlatego skupia się na fazie ostrej.
Jest on użyteczny jako adaptacyjna triage lub pierwsza pomoc, działająca samodzielnie lub z istniejącym uszkodzonym lub zatłoczonym zakładem opieki zdrowotnej.
Dzięki uprzejmości AN_D Szczególne zdrowie.
Różne szybko uruchamiane jednostki można dostosować w zależności od rodzaju zagrożenia za pomocą interfejsu opartego na interfejsie.
Urządzenie reaguje na określone przestrzenie i potrzeby, dlatego jest to całkowicie zintegrowany system, zdolny do adaptacji do określonych chorób, potrzeb przestrzennych i technologicznych oraz do tworzenia / wykonywania jako szpital polowy.
EIHS to rozkładalna struktura 3D generowana z płaskiej powierzchni, która może dotrzeć bezpośrednio z fabryki do miejsca, doskonale zapakowana i gotowa do łatwego i szybkiego montażu.
Wielowarstwowy system inteligentnej membrany jest stosowany inaczej dla obu paczek, ale opiera się na tej samej logice.
Dzięki uprzejmości AN_D
[podobne: stolarka pcv, wymiarowanie schodów, olx wadowice ]

Powiązane tematy z artykułem: olx wadowice stolarka pcv wymiarowanie schodów