Budownictwo wczoraj i dzis : Rozbudowa Wieży Uniwersyteckiej / Holzman Moss Bottino

W przypadku nowego centrum uniwersyteckiego University of Southern Indiana, Holzman Moss Bottino Architecture zaprojektował lokalny punkt orientacyjny dla kampusu, którego celem jest promowanie interakcji między studentami, wykładowcami i społecznością.
Zbudowany głównie z lokalnych materiałów, projekt ma zachowany wysoki na 28 stóp łuk wapienny z Indiany, który zaznacza główne wejście, a jego zewnętrzna strona jest wyłożona płytami z wapienia z kamieniołomów, które w przeciwnym razie byłyby wykorzystywane jako materiał złomowy.
Więcej zdjęć i więcej o projekcie po przerwie.
Projekt uosabia przekonania Holzman Moss Bottino dotyczące tworzenia estetycznego środowiska, które jest funkcjonalne i zrównoważone.
W zgodzie z tym projekt obejmuje szeroką gamę innowacyjnych zastosowań materiałów we wnętrzu w celu promowania ponownego użycia.
Na przykład 1200 nóżek krzeseł jest ułożonych tak, aby tworzyć skomplikowany geometryczny wzór sufitu nad centralnym salonem.
Rury z kamionki ceramicznej i gliniane bloczki A, które są zwykle używane w piecach do wypalania, służą obecnie jako 18 słupów kolumnowych rozmieszczonych w całym Centrum.
Według Malcolma Holzmana, FAIA, partnera w Holzman Moss Bottino Architecture, Nowe przestrzenie budynku i szeroki wachlarz wielu widoków zapewniają wiele zachęcających możliwości dla zboru i interakcji ze studentem i wykładowcą.
Łącząc nowe i zregenerowane materiały i wykorzystując regionalne odniesienia w nieoczekiwany sposób, naszym celem było stworzenie momentów odkryć w całej strukturze, aby rozwinąć poczucie łączności napędzane wspólnym doświadczeniem.
Dzięki tej nowej ekspansji Centrum rozrosło się do prawie 174 000 m.
i oferuje miejsca dla organizacji studenckich, spotkań studenckich, sal konferencyjnych, biurowych i gastronomicznych.
[przypisy: montaż pasa nadrynnowego, farby do wredne dziewczyny cdau, wredne dziewczyny cda ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż pasa nadrynnowego olx wadowice wredne dziewczyny cda