Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Specjalna część św. Patryka II

St Patrick s s dzisiaj, i to wszystko o zielonym! Tak więc na dzisiejszy Round Up mamy naszą szóstą ofertę wcześniej opisanych zielonych dachów! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Welham Studios / Mark Merer Welham Studios rozpoczęło badania nad umieszczaniem, oglądaniem przedmiotów w glinie i piasku, tworząc kształty poprzez interakcję wiatru i deszczu.
Praca poszukuje związku przedmiotu i środowiska (czytaj więcej.) Duże drzewo genealogiczne / Ignatov Architekci Na zlecenie znanego zwolennika sztuki i odnoszącego sukcesy biznesmena George a Bonina i opracowanego przez nowojorską firmę Ignatov Architects, koncepcja drzewa macierzystego jest próbą zdefiniowania współczesnej, adaptowalnej architektury wiejskiej.
Jego strategia opiera się na uczeniu się z istniejących drzew na miejscu, uznając ich naturalną optymalizację dla danej lokalizacji i klimatu (czytaj więcej.) Centrum medyczne Saint Germain Du Bois / Arcad.
26 Ubóstwo usług medycznych na wsiach prowadzi do przyjęcia nowego rodzaj kliniki.
Ta odpowiedź, w świetle rozwoju polityki zdrowotnej, skupia w jednym miejscu praktyków w dziedzinach medycznych i paramedycznych (czytaj dalej.) Bovernier Primary School Extension / Bonnard Woeffray Architectes Jak ogromny zestaw ochronnej zbroi, rozszerzenie do Bovernier School stanowi naturalna tarcza przeciwko lawinom.
Budynek znajduje się u podnóża pochyłości.
Ściana mieszkalna jest przegubowa zarówno na długość, jak i na wysokość, aby ściśle przylegać do topografii terenu i stworzyć przestrzeń dla placów zabaw i gier (czytaj dalej.) Domy w Rybniku / Jojko + Nawrocki Architekci Domy w Rybniku są próbą odpowiedzi pytanie, co współczesny dom oznacza w dzisiejszych czasach.
Wysiłek skoncentrowany na poszukiwaniu formalnej oryginalności jest absolutnym nonsensem, dlatego projekt domów opiera się na pewnych danych dotyczących orientacji słońca, dostępu do drogi, bliskości lasu, a także widoku ze skarpy (czytaj więcej.)
[podobne: bloczki fundamentowe, olx wadowice, montaż pasa nadrynnowego ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki fundamentowe montaż pasa nadrynnowego olx wadowice