Budownictwo i architektura : Linda Flora Residence / Shubin + Donaldson Architekci

Mike Amaya Ten dom o powierzchni 26 800 m.
zaprojektowany przez Shubin + Donaldson Architects, nie tylko łączy się z jego niezwykłym otoczeniem, ale praktycznie znika.
Z wyjątkiem kilku zręcznych linii i kątów.
takie jak uporządkowane rzędy otaczającej winnicy.
jest bardzo mało dostrzegalny.
zbudowany.
obecność.
Wejście oznakowane jest pojedynczym niskim murem, delikatnie przyciętym do ziemi przy schowaniu schodów, które natychmiast rozpoczyna zejście do domu.
Opis projektu, obrazy i rysunki po przerwie.
Architekt: Shubin + Donaldson Architekci Lokalizacja: Los Angeles, Kalifornia, USA Partnerzy odpowiedzialni: Russell Shubin i Robin Donaldson Projektant: Bradford Kelley Obszar projektu: 26 800 sqf Rok projektu: W przygotowaniu Renderowanie: Mike Amaya Położony na naturalnym blefie na szczycie Kanionu Moraga w Los Angeles, cypel ze wschodu na zachód oferuje niezakłócony widok na północ i południe, z widokiem na Getty Center na zachodzie.
Z sięgających od podłogi do sufitu tarasów roztacza się widok na tarasy z winnicami, które otwierają się na basen o nieskończonej krawędzi, który przesuwa się na skraj tarasu łączącego się z odległym horyzontem.
Fragmenty domu nabierają abstrakcyjnego charakteru sąsiedniego krajobrazu, stając się architektonicznym przedłużeniem naturalnej topografii.
.
Mike Amaya Betonowa konstrukcja z zasadzonymi dachami, ten dom z czterema sypialniami jest zorganizowany wokół dużej centralnej, zapadłej przestrzeni mieszkalnej, równoważącej aspekty funkcjonalne, jak również fenomen życia w ziemi.
.
[hasła pokrewne: wredne dziewczyny cda, biocydy, drzwi tarasowe przesuwne cena ]

Powiązane tematy z artykułem: biocydy drzwi tarasowe przesuwne cena wredne dziewczyny cda