Architektura i nowoczesne budownictwo – The Cube Pavilion / Park Associati

Park Associati Architekci: Park Associati – Filippo Pagliani, Michele Rossi z Alexią Caccavella, Alice Cuteri, Lorenzo Merloni Lokalizacja: Bruksela, Belgia Klient: Electrolux Appliance Spa Rok budowy: 2011 Zdjęcia: Dzięki uprzejmości Park Associati THE CUBE.
jadalnia z widokiem.
jest pawilonem zaprojektowanym przez Park Associati, aby pomieścić wędrowną restaurację zamówioną przez Electrolux.
Zaprojektowany do umieszczenia w nieoczekiwanych i dramatycznych lokalizacjach w Europie, zostanie oddany do użytku w Brukseli kwietnia 2011 r., Gdzie będzie znajdował się na szczycie Parc du Cinquantenaire, blisko siedziby Wspólnoty Europejskiej.
.
Park Associati Restauracja będzie działać jednocześnie w bliźniaczych strukturach; obie kostki Electrolux będą podróżować po Europie, oferując niezapomniane doznania kulinarne dla 18 gości na ustawienie we wspaniałych miejscach.
Przezroczyste i półprzezroczyste struktury będą widoczne na szczycie budynków, pomników, a nawet na wodzie w Belgii, Włoszech, Rosji, Szwajcarii i Szwecji, ale tylko przez trzy miesiące w każdej lokalizacji.
.
Park Associati Wnętrze THE CUBE zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do różnych aranżacji; pawilon składa się z dużej, otwartej przestrzeni z widoczną kuchnią i jednym dużym stołem, który może zniknąć, podnosząc go do sufitu, tworząc strefę wypoczynkową do spożycia.
.
Park Associati Całkowita powierzchnia 140 m2 jest podzielona między otwartą przestrzeń i taras o powierzchni 50 m2.
W kuchni wyposażonej w nowoczesne urządzenia w typowym dla Electrolux stylu najlepsi międzynarodowi szefowie kuchni będą na zmianę oferować gościom show-cooking z specjalnie stworzonymi menu.
.
Park Associati THE CUBE został pomyślany jako moduł, który można stosunkowo łatwo ustawić i zdemontować, taki, który pasuje do wszystkich warunków klimatycznych, nawet najbardziej ekstremalnych, a jednocześnie zawsze wyraża maksymalny komfort życia dzięki wyrafinowanej estetyce i zastosowaniu wysokiej jakości.
wysokiej jakości materiały.
Konstrukcja charakteryzuje się lekkością i wszechstronnością stoiska targowego, a jednocześnie konstrukcyjną złożonością budynku.
Wykorzystuje materiały, które są wysoce innowacyjne pod względem technologii, ekorozwoju i oszczędności energii, a także umożliwiają ciągłe ponowne wykorzystanie.
.
Park Associati Lekkość formy pawilonu jest podkreślana na zewnątrz przez jego białą barwę i daje poczucie ruchu dzięki zastosowaniu aluminiowej skóry.
który został wycięty laserem, aby stworzyć teksturę o geometrycznym wzorze, który pokrywa całą zewnętrzną powierzchnię.
Podstawa budynku, lekko podniesiona względem ziemi, podkreśla ideę lekkości i czystości formy, która charakteryzuje całą konstrukcję.
Wewnątrz, bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne można znaleźć w oświetleniu, ogrzewaniu, nagłośnieniu i oczywiście w sprzęcie kuchennym.
plan
[patrz też: montaż drzwi wewnętrznych cena, wniosek o określenie warunków przyłączenia, olx wałcz ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż drzwi wewnętrznych cena olx wałcz wniosek o określenie warunków przyłączenia