Architektura i nowoczesne budownictwo – GRAPHISOFTs EcoDesigner Star

Dzięki uprzejmości GRAPHISOFT GRAPHISOFT opracowałeś inne narzędzie do swojego zestawu narzędzi BIM.
To narzędzie.
EcoDesigner Star.
tworzy usprawniony obieg pracy analizy energii.
Głównie .
architekci mogą używać swojego BIM ArchiCADa jako Building Energy Model (BEM).
Co to oznacza dla projektantów i konsultantów ds.
Energii.
Wdrożenie BIM w codziennej praktyce projektowania wymaga już mniej czasu i ukończenia projektu architektonicznego.
Teraz dzięki współpracy z EcoDesigner Star koordynacja i współpraca są jeszcze bardziej zaawansowane, ponieważ procesy te są skracane i bardziej produktywne.
Dodatkowo EcoDesigner Star oferuje zgodne z normami analizy energii na BEM i tworzy szczegółowy raport o stanie budynku, wszystko w znanym środowisku projektowym ArchiCAD.
EcoDesigner obsługuje narzędzia do tworzenia treści w ArchiCADu, w pełni integrując ocenę i raportowanie energii, zgodnie z międzynarodowymi standardami energetycznymi w BIM.
Dzięki uprzejmości GRAPHISOFT EcoDesigner Star idzie o krok dalej niż oryginalna analiza energii, którą można wykonać w ArchiCAD.
ArchiCAD wykonuje szybkie analizy energii dla architektów, którzy zajmują się koncepcyjnymi i szczegółowymi etapami projektowania, aby wspierać wczesne decyzje projektowe.
EcoDesigner Star przeprowadza szybką analizę energetyczną, dla architektów na etapach projektowania i dokumentacji, generując wiarygodne raporty i analizy dla zgodnej z normami symulacji energetycznej zgodnie z międzynarodowymi standardami energetycznymi (ASHRAE 140).
Dlaczego to jest ważne.
Budynki są najważniejszymi konsumentami energii i mają największy udział w zmianie klimatu.
dlatego architekci muszą koniecznie zobaczyć rolę, jaką odgrywają w globalnym wysiłku zmierzającym do ograniczenia zużycia energii i przestrzegania globalnych i lokalnych regulacji energetycznych.
Historia pokazała, że decyzje projektowe podjęte na początkowych etapach projektu określają około 80% charakterystyki energetycznej.
EcoDesigner Star może uprościć ten pierwszy krok, obliczając zużycie energii w momencie narodzin budynku, nawet zanim ziemia zostanie zerwana lub wylany zostanie fundament.
Dzięki uprzejmości GRAPHISOFT Czego się dowiesz.
EcoDesigner Star zostanie zaprezentowany i wyjaśniony w nadchodzącym seminarium internetowym.
Głównym celem demonstracji będzie centrum badawcze M Labs, zaprojektowane przez Eurobuild, firmę specjalizującą się w projektowaniu budynków energooszczędnych.
Eurobuild był jednym z pierwszych zespołów projektowych, które wykorzystywały łatwy w użyciu, dokładny i usprawniony przepływ pracy w ramach analizy energii EcoDesigner Star, aby generować wiarygodną ocenę energii budynku w projekcie M Labs na każdym etapie procesu projektowania.
Zarejestruj się na seminarium na stronie www.graphisoft.com/products/archicad/webinars.html
[hasła pokrewne: wredne dziewczyny cda, wymiary drzwi wewnętrznych, montaż pasa nadrynnowego ]

Powiązane tematy z artykułem: montaż pasa nadrynnowego wredne dziewczyny cda wymiary drzwi wewnętrznych